a

Lorem ipsum dolor sit amet, elit eget consectetuer adipiscing aenean dolor

a

By Game Book

Dota 2 Turnuvaları

TRDota.net, Türkiye’de Dota 2’yi geliştirmeye devam ediyor. Bu hafta başlanan turnuvalar serisi ile, Türk Dota 2 oyuncuları hem profesyonel bir turnuva ortamında yer alıp, ülkenin en iyileriyle mücadele etme, hem de oyunculuklarını geliştirme fırsatı buluyorlar. Haftalık olarak düzenlenecek turnuvalar ile hem her hafta 150 TL’lik para ödülü dağıtılırken, hem de mevcut puanlama sistemi sayesinde sezon sonunda takımlar daha büyük ödüllere kavuşacak. Aynı zamanda Şubat’taki LAN turnuvası için de ek ödüller kazanabilecekler. Geçen haftaki deneme turnuvasının ardından, turnuvalara start verildi..

TRDota.net tarafından düzenlenen haftalık ödüllü Dota 2 turnuvalarının  ilki (TRDota.net Online 1) dün oynanan final maçıyla tamamlandı. Turnuvayı HWA.Kingston, Katet takımını 2-0 mağlup ederek kazandı. Öneleme, 1.Tur, 2.Tur ve Çeyrek final maçlarının ardından yarı finalde karşı karşıya gelen Katet vs YLDZ maçı YLDZ takımı maç saatinde hazır bulunamadığı için hükmen yenilgi aldı.

Diğer bir yarı final maçı olan HWA vs ExGo maçında  HWA takımı maçı kazanmayı başardı. HWA Takımı 2 oyunu da üstünlük sağlayarak kazanmayı bildi ve turnuvanın şampiyonu olarak 150 TL lik ödülün sahibi oldu. Nakit para ödülünün yanı sıra şampiyon HWA 4 puanında sahibi oldu.

Add Comment